Cięcie Termiczne

Na zlecenie klienta wykonujemy usługowe wycinanie styroduru metodą termiczną. Do dostarczenia wykonanych elementów wykorzystujemy  POCZTĘ KURIERSKĄ.

Do wycinania dowolnych kształtów ze styroduru używany jest ploter termiczny o obszarze roboczym 2400/1200mm. Jednak dostępny materiał (polistyren ekstrudowany) występuje najczęściej w arkuszach 1250/600mm. W związku z tym elementy o wymiarach przekraczających te wartości muszą być łączone z dwóch lub więcej części.  Ponadto, z uwagi na konieczność dotarcia elementu tnącego do wewnętrznych części liter lub znaków niejednospójnych ( takich jak: A, B, R...) litery te pozostają w najdogodniejszym miejscu przecięte ( z uwzglęnieniem marginesu 1 cm).

Dostępne grubości materiału to: 20, 30, 40, 50, 60, 80, 100, 140mm. Wycięte elementy mogą być malowane dowolną farbą  tzn. nie zawierająca rozpuszczalników. Właściwie zabezpieczony styrodur jest materiałem trwałym, odpornym na warunki atmosferyczne, objętym wieloletnią gwarancją producenta.

Przeznaczony do wycięcia projekt powinien być zapisany w formacie wektorowym. Najlepiej w pliku Corel Draw do wersji 11. Wszystkie obiekty powinny być zapisane jako krzywe, nie jako tekst.

 
 
 
 
 
 
ż